بج سنیه

بج سینه به برندسازی مجموعه ی شما در موقعیت های مختلف کمک میکند.همراه داشتن بج سینه ی شما در جلسات مهم و هدفمند بودن برندشما را نشان میدهد.بج سینه را میتوانید در طرح های مختلف سفارش دهید.

ساخت بج سینه

بج سینه یکی از اقلام ست اداری محسوب میشود.چون همانند ست اداری و فرم مجموعه ی شما خواهد بود. ست اداری یک مجموعه بسیار وسیع و گسترده است ،از سربرگ و فاکتور شروع میشود تا میز و رنگ محیط کاری شما و تمامی آیتم هایی که در روز مجموعه با آن سر و کار دارد .

بج سینه نشانه ی هویت افراد یک مجموعه محسوب میشود . اگر دقت کرده باشید ، در مراسمات مهم کشوری و بین المللی ، مقامات سیاسی بج سینه ی پرچم کشور خود را بر روی کت خود میزنند و سعی بر این دارند هویت خود را در همه جا همراه خود داشته باشند .

بج سینه را  مدیران مجموعه ها باید به صورت دائمی بر روی فرم خود داشته باشند تا در هنگام جلسات ، و برخورد با مشتری بتوانند ، رتبه و هویت کارخود را دائم به او یادآوری کنند.

شاید همه ی ما در آژانس های مسافرتی بج سینه ی لوگوی آن مجموعه را بر روی فرم پرسنل آنها دیده باشیم ،همین طور مهمانداران هواپیما. در این دو شغل کاربرد بج سینه به صورت رسمی تر دیده می شود.

بج سینه را میتواند در اشکال هندسی مشخص و یا به صورت برش خورده مطابق طرح شما آماده کرد.

بج سینه ها به دوصورت تک رنگ یا رنگی قابل سفارش هستند.

بج سینه در اصفهان

بج سینه در اصفهان در مجموعه های مختلف کاربری دارد، و امروزه نیاز بج سینه از همیشه بیشتر در بین مجموعه ها احساس میشود .کانون تبلیغات جوان اصفهان طراحی و لیزر انواع بج های سینه را در طرحهای مختلف را انجام خواهد داد .

برای بالابردن کیفیت بج سینه و درخش خاص آن میتوانید لایه ای پلی استر بر روی آن به صورت مجزا سفارش دهید.پیشنهاد مابرای سفارش بج سنه حداقل 10عدد است ،چون زیر 10عدد برای شما به صرفه نمی باشد و قیمت زیادی خواهد داشت.

برای اطلاع دقیق از قیمت بج سینه ها با ما تماس بگیرید.

فهرست