برگزاری افتتاحیه

اولین گام برای معرفی و شروع کسب و کار یا برند و مجموعه ی شما  برگزاری افتتاحیه است ؛ چون این فرصت را در اختیار مجموعه ی شما قرار میدهد تا به بهترین شکل ممکن بتوانید خدمات و اهداف خودتون را در اختیار مخاطبینتان قرار دهید.در این مسیر نیازمند ترفندها ی تبلیغاتی مختلف هستید که به شما  کمک کند تا با روش های مختلف متناسب با مخاطبینتان در ذهن آنها ماندگارشوید.

کانون تبلیغات جوان از صفر تا صد افتتاحیه ی شما همراهتان خواهد بود.

تیزر افتتاحیه

عکاسی افتتاحیه

همایش یوسی مس

جشن فارغ التحصیلان یوسی مس 1401

رسانه های دیجیتال

نمایشگاه آی مس

جشن فارغ التحصیلان یوسی مس

همایش مدرسه اقتصاد

همایش مدرسه ی اقتصاد

برگزاری همایش مدرسه اقتصاد

 مهمان ها

سعید ساکت

سپهر شکریان

حمید مرادی

محسن دلیران

نوید مستعان

بهزاد کریمیان

علی مکارمی

مجری محمد سپهریان

آتش بازی و بادکنک آرایی

پیمان ابراهیمی

سعیدیاردوستی

علی قیومی

جواد مدنی

اسماعیل سلمانی

عباس جلیل زاده

قدرت الله ایزدی

نور-صوت- استیج

برگزاری افتتاحیه

برای شروع رسمی شرکت،کارخانه و یا مغازه ی خود بهتراست با گرفتن مراسم افتتاحیه شروع به فعالیت کنید.

چرا باید افتتاحیه برگزار کینم ؟

برگزاری افتتاحیه ی شروع محکم و اهداف خود را در عرصه ی فعالیت به مخاطبین و رقبای خود نشان خواهید داد.

چه گونه یک افتتاحیه را برگزار کینم؟

برای برگزاری افتتاحیه فروشگاهتان فکرنکنید زدن بادکنک به وروردی ویک موسیقی با صدای بلند یک افتتاحیه ی سودمند برای شماست.اولین گام برای برگزاری افتتاحیه ی شناسایی مخاطبین هدف مجموعه شماست.به طور مثال اگر مغازه ی لباس کودکان دارید باید از آیتم هایی که توجه مادران و کودکان را جلب میکند استفاده کنید.یا اگر مجموعه ی غذایی افتتاح میکنید مخاطبین شما پدران و مادران و اقشار با سن بالا تری هستند.

یکی از نکته های مهم بعد از شناسایی مخاطبین هدفتان ،برنامه ریزی برای یک ایده ی ناب برای افتتاحیه است.چون افراد جامعه همگی مشتاق و پذیرنده ی ایده های جدید هستند و اگر افتتاحیه ی شماهم مانند بقیه ی مراکز بدون ایده ی خاص خودتان باشد ،افتتاحیه ی شما با شکست مواجه خواهد شد.

چه گونه میتوانیم یک افتتاحیه ی خاص برگزار کینم ؟

برای اینکه بتوانید یک افتتاحیه با یک سناریوی خاص برای مجموعه ی خود داشته باشید ، نیازمند یک گروه متخصص برگزار افتتاحیه هستید.مشاوران و مدیر بخش افتتاحیه ی کانون تبلیغات جوان برای افتتاحیه ی شما تمام آیتم های مورد نیاز شما را پیشنهاد و صفرتا صد هماهنگی ها را  تا اجرای نهایی برای شما انجام خواهد داد.

عوامل موثر در افتتاحیه چیست؟

1.تبلیغات رسانه ای و محیطی:قبل از روز افتتاحیه شما باید تبلیغات محیطی و رسانه ای خود را شروع کنید،تا هر روز به مخاطب خودتان یادآور روز افتتاحیه شوید و آنرا از آن طریق دعوت کنید.چه گونگی تبلیغات و جذابیت آن در رسانه و خلاقیت در تبلیغات محیطی بسیار مهم است.چون هر روزه مردم با حجم زیادی از این تبلیغات برخورد دارند ،پس شما باید به گونه عمل کنید که متفاوت باشید و مانند یک جرقه در ذهن مخاطب خود ماندگار شوید.

2.زیبایی بصری فروشگاه یا شرکت:هیچ وقت زیبایی و خلاقیت دردیزاین فروشگاه خودتان را فراموش نکنید.زیبایی بصیری خود میتواند به تنهایی یک راه تبلیغ برای شما باشد. پیشنها ما به شما برای دیزاین و دکورفروشگاهتان استفاده از آیتم هایی است که مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند و برای آن جذاب باشد ،مانند استفاده از آینه کاری های خاص در یک قسمت دکور ، یا هر المان دیگر که مخاطب هدف شما را میتواند جذب  فروشگاهتان کند.

3.تست خدماتتان : در روز افتتاحیه آیتم های مختلف خود را با یک شوی خاص در اختیار مخاطب قراردهید.

به طور مثال: اگر فروشگاه غذایی هستید تست غذاهای و یا آیتم خاص منوی خود را در اختیار مخاطبتان قرار دهید ، حتی در این آیتم هم باید خلاق باشید ،مثلا :غذای خود را در شکل یا بسته بندی جدیدی ارائه دهید.

یا اگر فروشگاه آرایشی هستید  با داشتن مشاوره ی رایگان در روز افتتاحیه ، برای پوست و مو ، یا برند خود میتوانید بسیار برای مخاطبین خود اعتمادسازی کنید.

4.حتما به افتتاحیه ی غیزحضوری مخاطبین خودر نیز فکرکنید: بعضی از مخاطبین شما نمیتوانند در روز افتتاحیه در محل شما حضور پیدا کنند ولی توسط تبلیغ مجازی که انجام دادید ،علاقه مند هستند که در جشن شما و آیتم های خاصتان حضور داشته باشند پس داشتن یک لایو از افتتاحیه شما بسیار متواند حائز اهمیت باشد.شما در برگزاری یک افتتاحیه ی باید همه ی ابعاد موثر برای مجموعه ی خود را در نظر بگیرید.

دعوت مهمان برای روز افتتاحیه بسیار میتواند برای شما موثر باشد.بسته به نوع افتتاحیه ی خود که خصوصی و تخصصی یا به صورت عمومی ، باید مهمان خود را انتخاب کنید.بهترین انتخاب برای افتتاحیه های عمومی دعوت از سلبریتی ها ، اینفلورنسرها و یا افرادی که در حوزه های سرگرمی و کمدی فعالیت دارند و در بین مردم شناخته شده هستن میتوانید دعوت کنید.

برگزاری افتتاحیه در اصفهان

برگزاری افتتاحیه در هر شهری باید متناسب با آداب و فرهنگ مردم آن شهر باشد.برگزاری افتتاحیه در شهر اصفهان نیز بسته به حرفه ی شما انجام میگیرد و باید تمام آیتم هایی که در بالا گفته شد را در نظر بگیریم و همین طور نیاز است بسته به موقعیت مکانی شماهم آیتم ها تغییر پیداکند.کانون تبلیغات جوان در اصفهان برگزارکننده ی افتتاحیه در حوزه های شرکتی ،کارخانه ای و فروشگاهی می باشد و باداشتن تجربه و رزومه ی قوی در افتتاحیه اصفهان میتواند بهترین راه حل ها را برای شما ارائه دهد ،و با داشتن تیم اجرایی قوی میتوانید با خیال راحت صفرتا صد افتتاحیه ی خودتان را به ما بسپارید.

یک نکته ای که باید برای برگزاری افتتاحیه ی خود بدانید داشتن مجوز هاست.بستگی به آیتم های مدنظر برای افتتاحیه ی خودتان باید متناسب با آنها مجوزهای اجرای آیتم هارا از ارگان های موردنظر بگیرید.تا در افتتاحیه ی شما هیچ گونه توقیف یا جریمه ای وجود نداشته باشد و بتوانید به بهترین شکل برگزار کنید.

فراموش نکنید افتتاحیه ی شما حتی باگذشت زمان برای مخاطبین شما میتواند جذاب باشد ، پس پیشنهاد ما به شما داشتن خروجی تیزر از مراسم افتتاحیه است تا با بارگزاری آن در سوشال مدیا ها بتوانید آن روز را ثبت کنید و مخاطبین به روز شما نیز بتوانند از هدفمند بودن مجموعه ی شما از روز اول باخبرشوند و هم میتوانید با داشتن تیزر خود در مجموعه آن را گامی برای پرزنت های خود قرار دهید.

برگزاری افتتاحیه در تمام نقاط کشور را با داشتن آیتم های خاص خودتان میتوانید در با کانون تبلغات جوان تجربه کنید.

برای مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید.

 

فهرست