فوم برد

میتوان گفت فوم بردها یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی داخل فروشگاهی است .اگر دقت کرده باشید در فروشگاه های بزرگ مانند هایپرها ، برای جلب توجه مخاطب به فروش ویژه فوم بردطراحی شده و آنها دائم نکته را به شما یادآور میشوند.فوم برد ها میتوانند به زیبایی بصری فروشگاه شما کمک کند و مخاطب را به سمت محصولی که شما مدنظر دارید ببرد. البته فراموش نکنید طراحی خاص متناسب با محیط فروشگاه شما میتواند بسیار موثر باشد.چاپ فوم  برد باید کیفیت بالایی داشته باشد ، چون مخاطب با آن برخورد نزدیک و زیادی دارد و نباید کیفیت پایین آنها باعث اثر منفی بر روی مخاطب شما شود.

فوم برد فروشگاهی

فوم برد چیست ؟

فوم بردها یک روش چاپ عکس در ابعاد کوچک و سبک به حساب می آیند. فوم برد گزینه ی بسیار مناسبی برای چاپ عکس های تبلیغاتی و طرح های تخفیفی  برای استفاده در نمایشگاه ها یا زیباکردن فروشگاه شماست .البته این نکته را فراموش نکنید چاپ آنها در ابعاد بزرگ کیفیتی خیلی خوبی ندارند .پس در انتخاب سایز فوم برد خود بسته به مکان استفاده خود دقت کنید .

چند مدل فوم برد داریم؟

فوم برد ها به دو صورت خود چسب و چاپ شونده موجود هستند.

یک نوع از فوم بردها توسط دستگاه پلات قابل چاپ عکس برروی خود را دارند.

ولی راه دومی که رایج است چساندن عکس به صورت جدا بر روی فوم بردها ،که به دو صورت خود چسب یا توسط استیکرهای چسب دار بر روی آنها چسبانده میشوند.آن دسته از فوم بردها که خود دارای چسب می باشند ،ابتدا عکس و طرح مورد نظر خود را به صورت یک عکس معمولی چاپ کرده و یک لایه چسب بر روی خود فوم بردها وجود دارد که با برداشتن روکش آن میتوانیم عکس را بر روی فوم بچسبانیم ،فرایند چسباندن آن مانند چسباندن عکس بر روی شاسی های چوبی است .

یک مورد دیگه فوم برد ها که امروزه رایج تر است ،تصویر و عکس خود را به صورت برچسب (استیکر) چاپ میکنیم و آن را بر روی فوم های معمولی می چسبانیم . این روش استیکر در اصفهان بیشتر رایج است.

مزایای استفاده از فوم برد چیست ؟

فوم بردها را مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند و برای تبلیغات بسیار مناسب هستند. وزن سبک فوم بردها و قیمت مناسب آنها یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات شماست ؛ و میتوانید در مکان های مختلف مانند فروشگاه ،نمایشگاه ها و … استفاده کنید .یکی از مزایای فوم بردها که بسیار آنها را محبوب کرده است، برش آنها در طرح های مختلف است.

پیشنهاد ما به شما برای استفاده طولانی مدت از فوم برد آن استفاده از یک لایه ی لمینیت بر روی آنهاست ،اینکار مدت زمان و مقاومت آن ها را دو برابر میکند.

فوم برد فروشگاهی در اصفهان

امروزه بیشتر فروشگاه ها در اصفهان از فوم بردها استفاده میکنند ،مانند فروشگاه های زنجیره ای ،یا مجموعه برندها با شعبه های زیاد و حتی فروشگاه های تک مجموعه ای .هر کدام بسته به نیاز خود از فوم بردها استفاده کرده اند.فوم بردها در اصفهان اکثرا برای طرح و جشنواره های ویژه طراحی و استفاده میشوند .که باعث شود در دید مشتری قرار بگیرد و دائم به آن یادآور شود.طراحی فوم برد ها تنوع زیادی دارد . به دلیل جنس فوم ها میتوان برش ها و طرح های خاص را بر روی آنها پیاده سازی کنید.

چاپ فوم برد در اصفهان

چاپ فوم برد در اصفهان بسیار محدود انجام میشود، ولی پیشنهاد ما برای یک راه تبلیغاتی ارزان قیمت استفاده از فوم بردها متناسب با مناسبت ها یا جشنواره های مختلف در فروشگاهتان است.کانون تبلیغات جوان با داشتن تجهیزات چاپ فوم برد ها میتواند در کمترین زمان ممکن آنها در اختیار شما قرار دهد. راستی فراموش نکنید طراحی فوم برد ها بسیار در کاربردی بودن آنها میتواند تاثیربگذارد.

طراحی فوم برد چگونه است ؟

طراحی فوم بردها متناسب با هدف تبلیغاتی شما انجام میشود.انتخاب طرح برای فوم بردها بسیار مهم است چون میتواند تاثیر مثبت یا منفی برای تبلیغات شما داسته باشد . پیشنهاد ما به شما استفاده از طرح های مینیمال با رنگ های سازمانی مجموعه شماست. تا باعث شلوغی و سردرگمی مخاطبین و مشتریان شما نشود .دپارتمان طراحی کانون تبلیغات جوان اصفهان میتواند در راستای طراحی ها به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را از فوم برد برای مجموعه ی خود بگیرید.

چگونه از فوم برد استفاده کنیم ؟

تعداد استفاده فوم بردها  و اندازه ی آنها باید متناسب با فروشگاه شما باشد،اگر طول فروشگاه شما زیاد است ،پیشنهاد ما استفاده از 4عدد به بالا فوم برد هاست ،هر چه قدر تعداد و سایز فوم برد شما متناسب با فروشگاهتان باشد ، زیبایی دو چندانی به فروشگاه شما  خواهد بخشید.پیشنهاد ما برای فوم بردهایی که میخواهید از سقف آویز کنید این است که : آنها را براساس نظم خاصی نصب کنید که فروشگاه شما را آشفته یا بهم ریخته نشان ندهد که مخاطب پس از زمان کوتاهی براساس خستگی بصری از فروشگاه شما خارج شود . مشاوران کانون تبلیغات جوان در اصفهان در زمینه ی چاپ و طراحی و سایز مناسب با فروشگاهتان شما را راهنمایی میکنند که  بهترین نتیجه را بگیرید.

برای مشاوره از کانون تبلیغات جوان فقط کافی است با شماره ی ما تماس بگیرید.

فهرست