چاپ پرچم

داشتن  پرچم در ادارها و مجموعه ی بزرگ بسیار رایج است .از پرچم ایستاده ی همایش ها گرفته تا پرچم های کوچک رومیزی، پرچم های بزرگ اکثرا با دو عنوان پرچم ملی و برند مجموعه چاپ میشود.امروزه کاربرد پرچم ها از مجموعه و ادارات فراتر رفته و کسب و کار های مختلف برای تبلیغ خود از پرچم نیز استفاده میکنند ، پرچم های تبلیغی برای کسب و کار ها را اکثرا پرچم های ساحلی هستند که بیرون فروشگاه قرار میدهند و یکی از راه های تبلیغات محیطی محسوب میشود.

چاپ پرچم در اصفهان

چاپ پرچم ها بر روی پارچه ی ساتن یا کاغذ انجام میگیرد.چاپ پارچه  بر روی ساتن های مات و براق انجام میشود وبا ابعداد وکاربرد مختلف قابل سفارش است.یکی از روش های  ساده بازاریابی برای مجموعهی شما استفاده از پرچم است.پرچم ها مدت کاربری از آنها زیاد است پس با یک بار هزینه میتوانید از آنها در مدت زیاد استفاده کنید.پرچم ها با داشتن تنوع در مدل و کاربری آنها یکی از آیتم هاییست که هر محموعه ای به آن نیاز دارد.

انواع پرچم

پرچم رومیزی

پرچم های رومیزی از دیرباز مورد استفاده قرار میگرفته است.شاید اولین جایی که این مدل پرچم هارا به خاطر می اورید در هتل هاست که پرچم کشورهای مختلف را قرار دادند.که نماد اعتماد و قدرت آن هتل است.کاربرد پرچم های رومیزی تبلیغاتی نیز مانند همین گونه پرچم هاست.شرکت ها برای نشان دادن برازندگی مجموعه ی خود استفاده میکند که طرح این پرچم ها اکثرا لوگوی مجموعه به صورت دوطرفه چاپ میشود .شما میتوانید این پرچم هارا به دو صورت ریشه دار و بدون ریشه سفارش دهید.قرار دادن پرچم ها بر روی میز کارمندان در مجموعه بسیار هارمونی زیبایی به آن مجوعه میدهد به خصوص برای مخاطب بسیار تاثیرگذار است و باعث میشود مدام لوگوی آن شرکت به چشم بیاید و در ذهن آنها ماندگار شود.پرچم های رومیزی را میتوانید با رنگ سازمانی  و طرح خود سفارش دهید .در پرچم رومیزی آیتم نوع ساتن (مات-براق)،ریشه پرچم ، رنگ و نوع پایه را مطابق با سلیقه ی خود انتخاب کنید.پایه ی پرچم های رومیزی به به دو شکل Tو تک پایه است که  میتوانید سفارش هید.

پرچم ساحلی

از پرچم های ساحلی بیشتر برای فستیوال های ورزشی و نمایشگاه هایی در فضای باز استفاده میشود.چون تم استفادی آن به صورت اسپرت است.

پرچم های ساحلی در سایز مشخص قابل چاپ است و در دو حالت پایین صاف یا پایین منحنی قابل سفارش است.پرچم های ساحلی به خاطر شکل ظاهری متفاوتی که دارند بسیار مورد توجه مردم قرار میگیرد. طراحی متفاوت و جذاب بر روی پرچم های ساحلی میتواند بسیار تبلیغات شما را خاص کند.پرچم های ساحلی به دلیل جدا بودن از دکور فروشگاه توجه مخاطب را به خود جلب میکند .این پرچم ها در فضای باز بسیار مناسب است چون با حرکت باد این پرچم ها جذابیت بیشتری دارند.کانون تبلیغات  جوان طراحی و چاپ پرچم ساحلی را با کمترین زمان برای شما انجام میدهد.

پرچم اهتزاز

این پرچم ها اکثرا برای استفاده های خاص قرار میگیرند در افتتاحیه ی نمایشگاه ها و یا در معابر عمومی که بیشتر آنها ملی و مذهبی هستند.طراحی این پرچم ها به صورت ساده به گونه ای که در ارتفاع و به صورت عمودی  یا افقی به راحتی قابل فهم باشد. این پرچم ها بر روی پایه های فلزی بلند نصب میشوند.چاپ این پرچم ها اکثرا به صورت دو رو می باشد.

پرچم یادبود

پرچم های یادبود بیشتر برای هدایا استفاده میشود.شرکت ها این پرچم ها را با لوگو و شعار خود به صورت هدیه در مناسبت های مختلف به مشتریان خود میدهند.و شرکت ها و مشتریان طرف قرارداد آنها از این پرچم ها به عنوان سنبل مجموعه ای که با آنها در حال کار است در دفتر یا شرکت خود استفاده میکنند. پرچم های یادبود اکثرا در ابعاد کوچک استفاده میشود.انتخاب پایه برای این مدل پرچم ها به سلیقه ی شما بستگی دارد.

انواع  روش های چاپ پارچه

چاپ قالبی: اکثرا بااستفاده از چوب انجام میشود به صورتی که طرح مورد نظر را بر روی چوب منتقل کرده و آنرا تراش میدهند یا برش میخورد .سپس یک کلیشه آماده میشود و آنرا به رنگ آغشته می کنند و بر روی پارچه با فشار چاپ میزنند.این روش امروزه خیلی مرسوم نیست زیرا دقت و فرصت کافی را ندارد.

چاپ استنسیل: ورقعه ای فلزی یا پلاستیکی است که طرح روی آن برش میخورد و مانند روش قبلی بر روی پارچه چاپ میشود.در این روش نیز دقت و ظرافت کافی را ندارد.

چاپ حرارتی: در این روش چاپ با حرارت طرح توسط جوهر بر روی  پارچه منتقل میشود . و دوام و کیفیت این نوع چاپ بر روی پارچه بسیاربالاست و در مقابل شست و شو نیز مقاوم است و دیرتر طرح پاک میشود.چاپ حرارتی، بسیار مورد استفاده بر روی محصولات مختلف قرارمیگیرد.

چاپ سیلک: باید ابتدا شابلون را با توجه به طرح انتخابی خودآماده کنیم  شابلون ها از جنس چوب که با پارچه ای مخصوص خود  است درست میشود.سپس طرح را بر روی شابلون خود ظاهر کرده و آن را بر روی پارچه ی خود قرار میدهیم باید شابلون بر روی پارچه فیکس شود تا خروجی کار قابل قبول باشد .رنگ را توسط کاردک بر روی شابلون فیکس شده بر روی پارچه میکشیم به صورتی که تمام طرح به خوبی پوشش داده شود.در مرحله ی بعدی پارچه باید خشک شود تا دوباره بتوان شابلون رنگ بعدی را بر روی آن قرار داد این کار به صورت مداوم انجام میشود تا طرح مورد نظر با رنگ بندی مناسب به دست بیاید.از این روش بیشتر برای چاپ های تک رنگ استفاده میشود که سرعت بالایی در چاپ دستی را خواهد داشت.

چاپ دیجیتال: در این روش طرح ها بدون محدودیت رنگ و به سرعت بر روی پارچه قابل چاپ است. این روش بسیار با دقت انجام میشود و به خاطر خروجی سریع آن بسیار مورد استقبال افراد است .

کانون تبلیغات جوان با مشاوره در رابطه با چاپ و طراحی میتواند نتیجه ای مطلوبی برای خروجی سفارش شما داشته باشد .

 

فهرست