عکاسی دکوراتیو صنایع دستی کریمی

عکاسی دکوراتیو عسل به نیک

عکس دکوراتیو ادویه

عکس دکوراتیو مربا

عکاسی دکوراتیو بیسکویت فرخنده

عکاسی دکوراتیو فست فود

عکس دکوراتیو صنایع دستی کریمی

عکاسی دکوراتیو صنایع دستی کریمی

عکاسی دکوراتیو برند سن ایچ

عکاسی دکوراتیو چایی سحرخیز

عکاسی دکوراتیو اسنک آرمین

عکس دکوراتیو کفش

عکاسی دکوراتیو چیست؟

در این تکنیک چیدمان صحنه به صورت اصولی و حرفه ای درکنارچیدمان محصولات بسیارحائز اهمیت است.

نورپردازی تکنیکی و مناسب با هرمحصول و به کارگیری مناسب رنگ و استفاده از عناصر مرتبط در چیدمان در عکس دکوراتیو بیسار مهم است.

در عکس دکوراتیو محصولات به صورت تبلیغاتی عکاسی می شود.

عکاسی دکوراتیو ویژگی شاخص  محصول را به خوبی نشان می دهد و میتواند مخاطب را به خوبی جلب کند.

خلاقیت عکاس در عکس دکوراتیو بسیارمهم است زیرا باید محصول و صحنه پردازی را به خوبی و طبق اصول بصری ،چیدمان کرده تا یک عکس دکوراتیو جذاب راخلق کند.در عکاسی دکوراتیو از اکسسوار مناسب با موضوع محصول استفاده می شود تا بتوان بهترین مفهوم را در عکس نشان دهد.

نورپردازی واستفاده درست از اکسسوارهای مناسب درعکاسی دکوراتیو بسیارمهم است،زیرا ممکن است گاهی با چیدمان نادرست و استفاده از اکسسوار نامناسب نتوان مفهوم خود را به مخاطب منتقل کرد.

ترکیب بندی در عکس دکوراتیو یکی از مهمترین ارکان است ،زیرا به کمک آن میتوان توجه مخاطب را به عنصر اصلی در عکس معطوف کرد.

در عکاسی دکوراتیو ،ایده های جذاب متناسب با هرمحصول به کارمی رود، به همین ترتیب میتوان از عکس دکوراتیو در تبلیغات به خوبی استفاده کرد.

عکس دکوراتیو هرچه قدر هدفمند و خلاق تر باشد بیشتر مورد توجه مخاطب قرارمیگیرد.

عکاسی دکوراتیو بیشتر در چه حوزه هایی استفاده میشود؟

عکاسی دکوراتیو درحوزه های ،عکاسی جواهرات،عکاسی شیشه وبلور،عکاسی پوشاک،عکاسی موادغذایی،عکاسی محصولات صنعتی و عکاسی محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرارگیرد.

از عکاسی دکوراتیو بیشتر در حوزه ی موادغذایی استفاده می شود،زیرا استفاده از دکور وترکیب بندی مناسب غذا یا محصول میتواند انتقال دهند ه ی طعم ، عطر و مزه ی غذا یا محصول غذایی به مخاطب باشد.

در عکاسی دکوراتیو از موادغذایی زاویه انتخاب شده برای عکس بسیار مهم است زیرا جزئیات هر مواد غذایی یا محصول از زاویه ی خاص قابل مشاهده است پس به کارگیری یک زاویه ی کلی برای تمام موادغذایی یا محصول اشتباه است.

مزایای عکاسی دکوراتیو چیست؟

عکس دکوراتیو کمک میکند محصولات برند خود را به شکل حرفه ای به نمایش بگذارید.

عکس دکوراتیو جذاب به خوبی میتواند برند محصول شمارا در ذهن مخاطب ماندگار کند و نکات قوت محصول شمارا به خوبی نشان دهد.

با انتشار عکس های دکوراتیو در وب سایت ،کاتالوگ تبلیغاتی،بنرتبلیغاتی،بروشوروصفحات اجتماعی میتوانید حرفه ای بودن کسب وکارخود را به نمایش بگذارید.

در کسب و کارهای آنلاین یک عکس دکوراتیو از محصول میتواند برفرآیند فروش آن محصول بسیارتاثیر گزار باشد.در اینستاگرام نیز داشتن عکس دکوراتیو مناسب و جذاب میتواند مخاطبین پیج شما را افزایش دهد.

خلاقیت و تسلط در نورپردازی عکاس در عکس دکوراتیو بسیارمهم است.پس باخیال راحت عکس دکوراتیو محصولات خود را به عکاسان حرفه ای مجموعه ی جوان بسپارید.

فهرست