طراحی لوگو قنادی

طراحی لوگو پیتزا ارگانو

طراحی لوگو نان فانتزی بارلی

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی باهم

لوگو کلاس قناری

ریدیزاین لوگو کیمیای کویر

بریف لوگو آی ویزیتور

طراحی لوگو محصولات شیمیایی

طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو شرکت Gm

طراحی لوگو فروشگاه تیمچه

طراحی لوگو کافه کوکی

ریدیزاین لوگو آموزشگاه زبان

طراحی لوگو پیج اینستاگرام

بریف لوگو GM

طراحی لوگو کافه زوم

طراحی لوگو مجموعه کلاس قناری

بريف لوگو باهم

طراحی لوگو آرایشگاه

طراحی لوگو ابزار الهی دوست

طراحی لوگو دبستان اسماء

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی

بریف لوگو تیمچه

طراحی لوگو

چرا طراحی لوگو مهم است؟

لوگوی شما اولین نقطه تماس شما یا کسب و کار شما با دنیای خارج است. اگر افراد با نام و لوگوی تجاری شما ارتباط برقرار کنند ، به احتمال زیاد مخاطب شما برای هر چیزی که به آنها ارائه می دهید بازتر خواهند بود. طراحی لوگوی عالی مستلزم ترکیبی پیچیده از مهارت های طراحی ، ایده خلاق و کاربردی ماهرانه  است.

قوانین طلایی طراحی لوگو

وقتی به فردی فکر می کنید که زندگی شما را تحت تأثیر قرار داده است ، تقریباً مطمئن هستید که می توانید تصویر او را در ذهن خود به تصویر بکشید. و در مورد برند هایی  که اغلب از آنها خرید می کنید همینطور است.
لوگو خلاصه ی فعالیت های برند شما را در یک نگاه به مشتری القا می کند.
به لوگوی برند های موفق از ابتدا تا کنون توجه کنید. طراحی لوگوی این برند ها یکی از ابزار های موفق و برای معرفی برند خود بوده است.اکنون ممکن است صدها ، شاید هزاران شرکت وجود داشته باشد که همگی برای جلب توجه با یکدیگر رقابت می کنند و همه می خواهندجذب مشترب کنند.

این نیاز فزاینده ای را برای برندها ایجاد می کند تا از نظر بصری خود را متمایز کنند تا با رقبا اشتباه گرفته نشوند. درواقع طراحی لوگوی موفق به شما کمک مي‌کند جذب حداکثری مخاطب را داشته باشید.
این تمایز از طریق طراحی هویت برند به دست می آید. طیف وسیعی از عناصر که همه با هم کار می کنند تا تصویری متمایز در ذهن ما ایجاد کنند. بسته به شرکت ، هویت می تواند شامل رنگ سازمانی، لباس فرم ، گرافیک خودرو ، کارت ویزیت ، بسته بندی محصول ، وب سایت ،صفحات مجازی ،سبک عکاسی ، لیوان قهوه ، تبلیغات بیلبورد و تعداد زیادی از موارد دیگر ، تا انتخاب فونت در وب سایت باشد.

وقتی به چیزی نگاه می کنیم ، ابتدا نمی خوانیم. قبل از هر چیزی که شکل را می بینیم ، رنگ را می بینیم ، و اگر این مقدار برای جلب توجه ما کافی باشد ،می خوانیم.

مهم است که به خاطر داشته باشیم که وقتی به چیزی نگاه می کنیم ، ابتدا نمی خوانیم. قبل از هر چیزی شکل را می بینیم ، رنگ را می بینیم ، و اگر این مقدار برای جلب توجه ما کافی باشد ، می خوانیم.

بنابراین در هر لوگو ، صرف نظر از نوع کسب و کار ، عنصر کوچک اما ضروری و تاثیر گذار در موفقیت  برند ، لوگو است.

شما میتوانید برای موفقیت در کسب و کارتون از لوگو  به عنوان اسلحه‌ای برای نشانه گرفتن ذهن مشتریان در همان نگاه اول استفاده کنید و هویتتان را به آن‌ها نشان دهید.

طراحی لوگو حرفه ای اعتماد مشتریان  شما  را جلب می‌کند. آیا تا به حال از کسب و کاری که هیچ نام و نشان مشخصی ندارد بااطمینان  خریدکرده اید؟
یک لوگو همان طور که نگاه مشتری را به خود جلب می کند به دلیل نمایش هویت کسب و کار شما بر اصیل بودن و قابل اعتماد بودن برند شما صحه می گذارد.در نتیجه مشتریان به اصیل بودن و واقعی بودن کسب و کار شما اعتماد خواهد کرد.

وظیفه ما به عنوان طراح لوگو این است که اصل یک نام تجاری را در شکل و رنگی که برند را به موفقیت نزدیک می کند طراحی کنیم ، زیرا ظاهر بصری نقش مهمی در ایجاد ارتباط در مغز ما بین آنچه که ما تجربه می کنیم و کسانی که آن را تجربه می کنند دارد (برند تجاری) از بسیاری جهات ، لوگوی یک شرکت شبیه به چهره عزیزان ما است.

هنگامی که لوگوی مناسب با یک محصول عالی تراز می شود و زمانی که برای مدت زمان قابل توجهی در جای خود قرار می گیرد ، در نهایت می تواند به عنوان یک دارایی با ارزش برای هر شرکتی تبدیل شود. Swoosh نایک ، طاق های طلایی مک دونالد ، ستاره سه پر مرسدس ، نماد Woolmark-اینها تنها تعدادی از نمونه های برجسته تر هستند.

اما علاوه بر ماهیت لوگو ، چگونه می توان به لوگو بهترین شانس را برای رسیدن به وضعیت مشابه داد؟ در هر پروژه موفق،لوگو ویژگی های جهانی وجود دارد  و ما برخی از آنها را در اینجا برای کمک به بهبود کیفیت نمادهایی که ایجاد می کنید ، بیان کردیم

برای سهولت در دستیابی به اجماع در مورد ایده طراحی لوگو ، باید از ابتدا سوالات  درستی را از خود بپرسید:
چرا اینجا هستید؟ شما چه کار می کنید ، و چگونه آن را انجام می دهید؟ چه چیزی شما را متمایز می کند؟ برای چه چیزی بیشتر ارزش قائل هستید؟

این سوالات ممکن است کاملاً ساده به نظر برسند ، اما پاسخ به آنها می تواند چالش برانگیز باشد و منجر به سوالات بیشتری در مورد برند شما  شود. آنچه در این مرحله از پروژه کشف می کنید به تعیین قوی ترین ایده جهت طراحی بینظیر لوگو به شماکمک می کند.

ما می توانیم با در نظر گرفتن تجربیات خود در مورد محصول ، شرکت ، خدمات و یا کسب و کار تون، هویت برند شما را در قالب  لوگو  به تصویر بکشیم.

فهرست