ست اداری

اینروز ها تمام مجموعه ها و کسب و کارها از ست اداری استفاده میکنند.شاید در نظر شما ست اداری فقط سربرگ باشد ،ولی طیف زیادی از اقلام مصرفی در مجوعه ها زیر شاخه ی ست اداری هستند .یکی از موارد ست اداری که همگی از آن استفاده کرده ایم ، کارت ویزیت است .طراحی ست اداری بسیار بر روی مخاطب شما تاثیرگذار است،شما با داشتن طراحی ست اداری اختصاصی مجموعه ی خود در بازار رقابت یک پله از دیگران بالاتر خواهید بود .

 طراحی ست اداری

اوراق اداری یک مجموعه را، ست اداری گویند.ست ادارای آیتم ها ی مختلف و زیادی دارد ولی ما اینجا کاربردی ترین آنها را به شما معرفی میکنیم.

ست اداری شامل: سربرگ،پاکت نامه ، کارت ویزیت ، فولدر ،جای سی دی ، فاکتور ، کاغذ یاداشت و ….. می باشد.

یکی از اولین قدم های یک مجموعه برای تبلیغات چیست؟

انتخاب و طراحی لوگو ، ست اداری و رنگ سازمانی جزء ابتدایی ترین قدم در تبلیغات است .شما برای شروع کار خود حتما نیازمند ست اداری هستید.

مزایای داشتن ست اداری چیست؟

باعث برند سازی مجموعه ی شما می شود

جلوگیری از جعل اسناد

مانع تغییرات اطلاعات ثبت شده بر روی آنها

نشان دادن اهداف و قدرت مجموعه ی شما

ارتقای وجه مجموعه ی شماست

ویکی از آسان ترین گام ها در تبلیغات شماست.

نکات کلیدی برای طراحی ست اداری؟

استفاده از رنگ سازمانی

خطوط و اشکال یک سان

نظم و هماهنگی عناصر

رساندن هدف مجموعه

هماهنگی با سلیقه ی سفارش دهنده

توجه به نکات طراحی و چاپ هر آیتم به صورت جداگانه

سربرگ چیست؟

به کاغذ های دارای لوگو ، راه های ارتباطی مجموعه شما ، که برای نامه نگاری یا توضیحات برای مشتری استفاده میشود را سربرگ میگویند.

سربرگ را متوانید در اندازه های مختلف چاپ کنید.ولی متدوال ترین ابعاد آن A4-A5 می باشد.

یکی از مهم ترین آیتم های ست اداری، کارت ویزیت است.کارت ویزیت بیشترین استفاده و مهم ترین راه تبلیغات را در بین ست اداری را دارد.پس سعی کنید کارت ویزیت شما با طراحی خاص و جذاب انجام شود که مخاطب در بین چندین کارت ویزیت آنرا نگهدارد.در طراحی کارت ویزیت ،داشتن لوگو و راه های ارتباطی کفایت میکند. اگر اطلاعات فراتری روی آن بنویسید ممکن است در ذهن مخاطب نماند.چون حجم اطلاعات بالا بر روی کارت ویزیت با ابعاد کوچک به هم ریخته می شود.کارت ویزیت های مینیمال بیشتر در ذهن مخاطب شما ثبت میشود و آنرا نگه میدارد. در طراحی کارت ویزیت استفاده از رنگ های سازمانی و توجه به فضای مثبت منفی بسیار مهم است.

یکی دیگر از آیتم های ست اداری که بیشتر ما با آن در ارتباط بوده ایم ، پاکت نامه است.اطلاعات پاکت نامه بهتراست به جز لوگو و راه های ارتباطی فرا تر نرود . البته این نکته را در نظر بگیرید که رنگ ها میتوانند پاکت نامه ی شما را متمایز از دیگران کنند . چون اکثر پاکت های استفاده شده به رنگ سفید است .رنگ یا خطوط میتوانند به شما در خاص بودن کمک کنند.بیشترین نوع پاکت نامه های مصرفی ،پاکت های ملخی ، یا پاکت ها ی ساده می باشند.

پاکت نامه همانند سربرگ در دو سایز قابل چاپ هستند؛و متریال چاپی مختلف را میتوانید سفارش دهید،از قبیل : تحریر80گرمی ، کرافت ، گلاسه و … . انتخاب متریال چاپی آنها بسته به استفاده ی شما از آنهاست.

توصیه ی ما به شما این است که در انتخاب رنگ سازمانی خود ، دقت کنید و رنگ ها را براساس روانشناسی و تاثیری که بر مخاطب می گذارد انتخاب کنید.رنگ ها میتوانند باعث اعتمادسازی،یاعدم اعتماد و حتی ماندگاری در ذهن مخاطبین موثر باشد.انتخاب رنگ شما روند کاری مجموعه یا شرکت شما را میتواند در یک نگاه به مخاطب برساند ؛ و نکته ی آخر هیچگاه جذابیت و زیبایی بصری را در تبلیغات خود فراموش نکنید . این جذابیت از انتخاب رنگ و طراحی لوگو شما میتواند شروع شود تا تیزر های تبلیغاتی و ….. .

طراحی ست اداری در اصفهان

ست اداری در بسیاری از شرکت ها در اصفهان رعایت شده است .ولی متاسفانه همه براساس یک قالب برای ست اداری خود پیش رفته اند و شما هیچ تمایزبصری در آنها نمی توانید پیدا کنید. پیشنهاد کانون تبلیغات جوان به شما تفاوت و ایجاد طراحی خاص برای ست اداری می باشد ؛ تا بتوانید در گام های بعدی خود نیز محکم قدم بردارید.

اینها بخشی کوچکی از ست اداری می باشد ، ست اداری در مجموعه های بزرگ بسیار وسیع است ، مانند: خودکار ، لیوان ،کارت های پرسنلی ، کاغذ یاداشت ، ساعت ، و …. .

شما میتوانید متناسب با نیاز مجموعه ی خود آیتم های مورد نظرتون رو به کانون تبلیغات جوان سفارش دهید.

فهرست